Для зменшення прогалини між науковою сферою (творцями інноваційних технологій) та бізнес-структурами і виробничою сферою пропонуємо Вам нову послугу – розміщення на нашому інтернет-порталі Ваших запитів для вирішення технологічних проблем чи створення наукоємної продукції.

Ваш технологічний запит може бути націлений як на вирішення прикладної задачі в цілому так і на вирішення окремих технологічних проблем.

Для розміщення Вашого технологічного запиту Вам необхідно заповнити дану форму. Розміщення технологічних запитів є безкоштовною послугою.

У подальшому аналіз бази даних Ваших запитів допоможе не лише вирішити Ваші технологічні проблеми, але й визначити реальні потреби вітчизняних та міжнародних виробників продукції у інноваційних технологіях, розробках та винаходах. Це допоможе науковим установам та вищим навчальним закладам сформувати тематики наукових досліджень, необхідних для створення нових і модернізації існуючих виробництв.

Технології для виробництва нано/мікро структурних 100% шовкових фібринових медичних приладів для регенерації тканин in-vivo (Італія)

Італійський стартап в області регенерації тканин людини розробив новий пристрій для регенерації дрібних кровоносних судин шляхом використання біоміметичних властивостей та механічних переваг шовку. За допомогою такої ж технології можна виготовляти пристрої для декількох застосувань, таких як периферичні нерви, сухожилля та зв'язки, шкіра та інші тканини.

Регенерація остеоартикулярних тканин, розробка та виготовлення інноваційних електричних приладів (Франція)

Французький МСП виробляє контрактні дослідницькі та виробничі пристрої в галузях біомедицини та мікротехнологій. Електропрядіння дозволяє виготовляти матеріали з нано та мікро волокон. Такі матеріали можуть бути використані для регенеративної медицини, доставки ліків, фільтрації та покриття металевих частин. Компанія шукає партнерів для участі в проекті NMBP-22-2018. Компанія знаходиться в пошуці координатора.

Компанія з виробництва нанопорошку оксиду іриду, для високоефективних водневих генераторів, шукає партнера для дистрибуційних, виробничих та комерційних агентських угод (Корея)

Нанопорошок оксиду іриду є каталізатором нанесеним на анод електрохімічних пристроїв. Цей виріб є високотехнологічною розробкою, що застосовується для високоефективних гідрогенераторів. Корейська компанія розраховує розширити свій бізнес у Європі за допомогою дистрибуційних, виробничих та комерційних агентських угод.

Шукаються дистриб'ютори для інструментів якості повітря (Велика Британія)

Компанія в сфері молекулярного детектування у Великобританії виробляє цілий ряд ультратонких інструментів для відбору, вимірювання та генерації аерозолів для дослідницьких установ. Інструменти придатні для використання екологічного моніторингу, дослідження нанотехнологій, охорони праці та охорони праці. Компанія шукає дистриб'юторів в екологічній сфері оцінки якості повітря та аерозольних наукових сферах.