Нанокристалічна аморфна металева стрічка

«В Інституті металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України було розроблено сплав ХКБРС, який у подальшому застосували при виробництві нагрівальних елементів. Цей сплав – сплав на основі заліза з високою схильністю до аморфізації – є унікальним, бо, з одного боку, це – метал, а з іншого – металеве скло, – розповідає заступник з науково-технічних питань згаданого інституту кандидат фізико-математичних наук Віталій Бевз.

Детальніше

IV Міжнародна літня школа «Нанотехнології: від фундаментальних досліджень до інновацій»

Із 19 по 23 серпня 2017 року в с. Мигове (Вижницький район, Чернівецька область) Інститут фізики НАН України спільно з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича за підтримки представництва Польської академії наук (PAN) в Україні провели IV Міжнародну літню школу «Нанотехнології: від фундаментальних досліджень до інновацій» – широкомасштабний міжнародний захід для молодих учених із різних країн світу.

Детальніше

V Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО–2017)

Із 23 по 26 серпня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича тривала V Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО–2017) – широкомасштабний захід, що складався одразу з кількох подій, а саме – міжнародної літньої школи для молодих учених, «Інноваційного пікніка», приуроченого до Дня незалежності України, та власне конференції.

Детальніше