Ліцензування


Наукові  установи, які входять до складу Національної Академії Наук України (НАНУ) надають промисловості та бізнесу ліцензії на  об’єкти інтелектуальної власності   з метою  прискорення інтеграції  своїх   винаходів до наявного ринку.  Інститути НАНУ прагнуть ліцензіатів, які можуть надати необхідний фінансовий, науково - дослідницький, виробничий та маркетинговий потенціал для успішної комерціалізації наукоємних продуктів та технологій, які розроблені та розробляються в НАНУ.

Практика Ліцензування.

Умови кожної ліцензії залежать від  ринкової вартості кожної з технологій і загальної практики ліцензування  у відповідному промисловому секторі.

Ліцензії, як правило, видаються на такій основі:


Ліцензії також містять вимоги до ліцензіата. Вони обумовлюють  взаємоузгоджені віхи, які відображають прогрес ліцензіата щодо до комерціалізації та розвитку  технологій. Ці вимоги  гарантують, що технології, розроблені в Інститутах НАНУ служать  суспільній вигоді.
Ліцензії можуть бути виключні або невиключні для конкретної області застосування чи географічного регіону.
 Коли угода надає ексклюзивну ліцензію на українському  ринку, ліцензіат повинен розпочати відповідне   виробництво  в Україні.
    

Інститути НАНУ сподівається на співпрацю з вами для розробки комерційно розумних і справедливих умов ліцензій.